• Kraków
  • Kraków
  • Ukraina
  • Rosja
  • Białoruś
  • Łotwa
  • Mołdowa
  • Rumunia
 • Telefony komórkowe
 • Zamówić dzwonek
+48 12 307-25-43wielokanałowy tel./faks
+48 798 012 793
Dziękujemy za kontakt.
W krótkim czasie skontaktujemy się z Państwem.
+380 44 545-71-04
+7 495 975-98-73
+375 29 103-13-15
+371 29 72-14-67
+373 022 28-19-66
+4 0742 513-409

Termosyfonowe systemy ogrzewania słonecznego

termosifon

Тermosyfonowe systemy ogrzewania słonecznego ATMOSFERA – bardzo prosty i dostępny typ próżniowych słonecznych podgrzewaczów wody. Te systemy są efektywne z powodu zabezpieczenia zaopatrzenia w cieplłą wodę w okresie letnim. One mogą mieć zastosowanie dla zabezpieczenia w cieplłą wodę w rezydencjach wiejskich, kotedży, potrzeb gospodarczych oraz technicznych.

Tacy systemy ogrzewania słonecznego pracują na zasadzie termosyfonu co oznacza, że przekazanie ciepła odbywa się bez pompy i systemu kierowania dzięki konwekcji naturalnej.

RNB-nierdz

RNB-nierdzBeznaciskowy system RNB-nierdz z bakiem ze stali nierdzewnej.

Przekazanie ciepła w tym systemie odbywa się dzięki konwekcji naturalnej, co robi system dostępnym, a także prostym w montażu i obsłudze.

Głównymi właściwościwościami tego typu systemów są ich niski koszt, szeroki asortyment, możliwość mechanicznej oraz elektronicznej regulacji napełnenia. 3 lata gwarancji.

RNB-Emalia

RNB-EmaliaBeznaciskowy system RNB- Emalia z bakiem ze stali wyposażonej pokryciem emaliowanym, co zwiększa termin eksploatacji zbiornika. Przekazanie ciepła w tym systemie odbywa się dzięki konwekcji naturalnej, co robi system dostępnym, a także prostym w montażu i w obsłudze. Ten system jest idealną alternatywą dla generowania sezonowej energii cieplnej, zazwyczaj pod warunkiem użytkowania wody szorstkiej. 5 lat gwarancji.

RPA-Wymiana ciepłna

RPA-Wymiana ciepłnaW systemach ciśnieniowych RPA-Wymiana ciepłna grzanie wody odbywa się podczas przepływu wody przez miedziany wymiennik ciepła, co znajduje się w baku. Kontur przepływu wody jest całkowicie hermetyczny i pozwala pracować pod naciskiem. Dzięki temu termosyfonowy system można lekko integrować z centralnym systemem zimnego oraz gorącego zaopatrzenia w wodę, co zwiększa wiarygodność systemu, a także zabezpiecza wysoki poziom komfortu.

RPB-Heatpipe

RPB-Heat pipeW systemach ciśnieniowych RPB-Heatpipe grzanie wody odbywa się za pomocą rur typu „Heat Pipe”. Ten system jest kompletnie hermetyczny i pozwala działać pod naciskiem.

Odmiennie od RPA-Wymiana ciepłna on nie ma ograniczeń dotyczących przepływu, co jest ważne podczas obciążeń pikowych w systemie konsumenta. Oprócz tego, nieobecność wymiennika ciepła zabezpiecza wyższą temperaturę na wyjściu, a także skuteczniejsze podgrzewanie gorącej wody. Również ten system termosyfonowy można lekko integrować z centralnym systemem zimnego oraz gorącego zaopatrzenia w wodę, co zwiększa wiarygodność systemu i zabezpiecza wysoki poziom komfortu.

Powiązane pliki:

СВК-Оktagon

СВК-ОktagonKolektory słoneczne tego typu są przeznaczone przede wszystkim dla sezonowego podgrzewania wody w basenach, oddzielnych pojemności i bakach-zbiornikach. Dostępna cena na kolektory СВК-Оktagon zabezpiecza wysoką popularność tego modelu. Model jest dostępny w dwóch wykonaniach, mianowicie na 25 i 50 rur próżniowych.

Głównymi właściwościami tego kolektora są łatwość podłaczenia i montażu oraz dostępna cena.

Powiązane pliki: